Zakręcone żniwa – konkurs filmowy

W wielu regionach kraju żniwa dobiegają końca. To ostatni dzwonek, by zebrać atrakcyjny materiał filmowy z tegorocznych żniw. Zmontuj ciekawy film i zgłoś się do topagrar, a w nagrodę zwiedzisz fabrykę!

Konkurs „Zakręcone żniwa” adresowany jest do wszystkich pozytywnie „zakręconych” na punkcie maszyn. Wystarczy, że prześlesz do topagrar 3-minutowy film, w którym z niecodziennej perspektywy pokażesz tegoroczne żniwa.

Youtuberzy, nie bójcie się niekonwencjonalnych ujęć, a potem zmontujcie z nich interesującą historię i wyślijcie. Macie czas do 10 września. Mile widziane prace prezentujące różnorodny sprzęt żniwny, najlepiej kilku producentów.

Autorzy trzech najciekawszych filmów wybiorą się do jednej z europejskich fabryk maszyn rolniczych. Możesz tam pojechać, poznać procesy produkcyjne, zdobyć unikatowy materiał filmowy, a potem pochwalić się nim na YouTube. Nakręcone podczas wyjazdu przez Was filmy zostaną opublikowane na portalu topagrar.pl.

Jednym z ważniejszych kryteriów oceny filmów przez redakcyjną komisję, obok technicznej jakości nagrania będzie atrakcyjność formy i pomysłowość autora. Wykorzystując podkład muzyczny pamiętajcie o prawach autorskich.

Linki do filmów przesyłajcie na adres: topfanklub@topagrar.com.pl – na zgłoszenia czekamy do 10 września 2016 r.

link do regulaminu i karty zgłoszeniowej poniżej
LINK