Trzecia edycja Mazurskich Agro Show

Przed nami już trzecia edycja wystawy Mazurskie Agro Show w Ostródzie (w dniach 11-12 lutego 2017 roku), która z roku na rok notuje coraz większą liczbę zarówno odwiedzających jak i wystawców.

Podobnie jak w latach poprzednich również teraz, w przede dniu kolejnego sezonu, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu, którzy zaprezentują czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń.

Tak jak rok temu, wystawa będzie dobywać się w halach Expo Mazury zlokalizowanych przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Jednakże w stosunku do zeszłego roku swoje oferty zaprezentuje prawie dwustu wystawców. Można spodziewać się producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, przedsiębiorstw nawozowych, prasy branżowej, organizacji rolniczych oraz innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem. Oprócz tego tradycyjnie znalazło się także miejsce dla punktów doradczych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz agencji rządowych związanych z rolnictwem. Będzie to zatem doskonała okazja dla rolników, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, szczególnie w kwestii dotacji unijnych, które obecnie są bardzo gorącym tematem.
W związku z tym Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych pierwszego dnia wystawy planuje przeprowadzić panel dyskusyjny związany właśnie z tą kwestią, w którym wezmą udział: przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawiciel ARiMR, lokalny przedsiębiorca i rolni