Pomysł na prezent dla milusińskich

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieuchronnie. W natłoku prac przedświątecznych musimy jeszcze pamiętać o prezentach. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na podarek dla najmłodszych, mamy interesującą propozycję.


Producenci zabawek coraz częściej wytwarzają je na podstawie autentycznych modeli sprzętów rolniczych oferowanych na rynku. Każda zabawka jest dokładnym odzwierciedleniem oryginału, z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. W ofercie jest niemal każdy ciągnik czy inna maszyna rolnicza renomowanych producentów. Traktory mają unoszone maski i skrętne koła, co umożliwia kierowanie zabawką.
Oferta maszyn towarzyszących jest bardzo bogata, co pozwala bez ograniczeń powiększać park maszynowych zabawek. Uniwersalne zaczepy sprawiają, że każda zakupiona nawet później zabawka pasuje do tych wcześniejszych. W ofercie znajdziemy pługi, przyczepy, prasy, opryskiwacze czy kombajny zbożowe. Dodatkowo każdy traktor można wyposażyć w ładowacz czołowy czy zamontować na osiach bliźniacze koła. Trzeba dodać, że zabawki Bruder wykonane są z trwałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeśli uszkodzeniu ulegnie np. ładowacz czołowy, to na stronie producenta zabawek bez trudu kupimy części zamienne, takie jak siłowniki czy kompletne ładowacze czołowe. Wszystkie zabawki wykonane są w skali 1:16 lub 1:20. Choć producent podaje, że produkty przewidziane są dla dzieci powyżej 3 roku życia, to 2-letnie dziecko z powodzeniem potrafi się nimi bawić.